INFORMACJE

SPRZEDAŻ HURTOWA

Sklep internetowy

z produktami i preparatami dla psów aktywnych i psów pracujących.
W naszym asortymencie znaleźć można wszystkie niezbędne akcesoria do codziennej pracy i treningu.

Produkty

w sklepie internetowym posiadamy pełny asortyment najwyższej klasy produktów. Wszystkie produkty dostępne są na miejscu a wysyłka odbywa się natychmiast po zaksięgowaniu płatności.

Marce Völva przyświeca cel – poprawa jakości życia, zdrowia i witalności zwierząt oraz komfort ich przewodników. Nieustająca troska o jakość naszych produktów, zadowolenie Lekarzy Weterynarii oraz właścicieli zwierząt napędzają nas wciąż do działania. Jesteśmy blisko najnowszych trendów oraz nieustająco śledzimy rynek, a nasza oferta jest i będzie stale poszerzana o nowe produkty dopasowane do potrzeb.

Zapraszamy do współpracy wszystkich tych, którzy gotowi są włączyć do swojego asortymentu produkty marki Völva oraz tych, których jesteśmy dystrybutorem i importerem.

Stając się naszym Partnerem, otrzymujesz dostęp do atrakcyjnych warunków współpracy handlowej. Mamy dla Ciebie przygotowaną specjalną ofertę, która pozwoli Ci na aktywną dystrybucję marki Völva. Oferujemy również pełne wsparcie w zakresie fachowego doradztwa, marketingu i szerokiej promocji Partnera na stronie www.

Jeżeli chciałbyś zostać naszym Partnerem, prosimy o kontakt pod adresem biuro@potropie.pl lub skorzystaj z formularza. Każde zgłoszenie traktujemy indywidualnie.

Serdecznie zapraszamy do współpracy !