Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Kamizelka dla psa NON-STOP DOGWEAR PROTECTOR COVER

185.00 

Kamizelka ochronna NON-STOP DOGWEAR PROTECTOR COVER, to kamizelka odblaskowa stworzona z myślą o psach myśliwskich oraz tych, które spędzają aktywnie czas w różnorodnym terenie.

Kamizelka dla psa NON-STOP DOGWEAR PROTECTOR VEST

270.00 

Kamizelka ochronna NON-STOP DOGWEAR PROTECTOR VEST, to kamizelka odblaskowa stworzona z myślą o psach myśliwskich oraz tych, które spędzają aktywnie czas w różnorodnym terenie.

Obroża dla psa Non-stop dogwear Safe Collar

119.00 
Obroża dla psa Safe Collar, od renomowanego norweskiego producenta Non-stop dogwear to bezpieczeństwo Twojego psa.

Płaszcz dla psa NON-STOP DOGWEAR BLEST JACKET

400.00 

Płaszcz PrimaLoft Blest Jacket to ultralekki i kompaktowy płaszcz dla psów pracujących w niskich temperaturach. Został stworzony z myślą o aktywnych psach, ale świetnie sprawdzi się również w ogrzaniu naszego kompana podczas odpoczynku po wysiłku czy codziennego spaceru w chłodne dni.

Smycz MOVE LEASH 20 mm Non-stop dogwear

139.00  z VAT
Smycz Move została stworzona do poruszania się w różnych miejscach i sytuacjach - spacer po mieście, dłuższe wędrówki nawet te górskie  czy trening posłuszeństwa. Wyjątkowo lekka i wygodna  w trzymaniu dzięki wyściełanej neoprenowej rączce -  nie prześlizguje się w dłoni gdy jest mokra, nie uwiera gdy nasz pies jest wyjątkowo charakterny. Przy rączce znajduje się dodatkowa pętla, do której można przymocować dozownik na woreczki dla Baggy Bag 2.0 lub inne lekkie przedmioty.