Kamizelki ostrzegawcze – nazwa mówi sama za siebie ! – to ” must have ” każdego właściciela psa ! Choć szczególnie polecane dla psów myśliwskich, tropiących oraz pracujących np. w lesie , sprawdzą się doskonale podczas wszelkich spacerów i psich aktywności, nawet w mieście.

Użyte do ich produkcji tkaniny o podwyższonej klasie widoczności typu reflex wraz z odblaskowymi przeszyciami ( np. 3M ) pozwalają nam zlokalizować psa przy słabej widoczności ( zmierzch, deszcz ) czy też w trudnym terenie np. gęste podszycie leśne, wysokie trawy czy trzcinowiska. W niektórych modelach zastosowano „ duo color „ – z jednej strony kamizelka jest w kolorze pomarańczowym z drugiej zaś żółta aby przewodnik wiedział, w którą stronę pies wystawia.
Obwód szyi może być stały lub regulowany za pomocą ściągacza czy rzepu. Ten ostatni jak i klamra ( w zależności od modelu) , używane są do regulacji obwodu kamizelki w części brzusznej.
W niektórych modelach dodatkowo zastosowano ochronę klatki piersiowej przed zranieniem np. tkanina typu kevlar oraz elementy do zainstalowania adresówki, dodatkowego oświetlenia LED czy też smyczy.
Nie krępują ruchów oraz są skonstruowane tak, aby pies swobodnie przemieszczał się nawet w gęstych krzakach bez żadnych zaczepień.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Kamizelka dla psa NON-STOP DOGWEAR PROTECTOR COVER

185.00 

Kamizelka ochronna NON-STOP DOGWEAR PROTECTOR COVER, to kamizelka odblaskowa stworzona z myślą o psach myśliwskich oraz tych, które spędzają aktywnie czas w różnorodnym terenie.

Kamizelka dla psa NON-STOP DOGWEAR PROTECTOR VEST

270.00 

Kamizelka ochronna NON-STOP DOGWEAR PROTECTOR VEST, to kamizelka odblaskowa stworzona z myślą o psach myśliwskich oraz tych, które spędzają aktywnie czas w różnorodnym terenie.

Kamizelka sygnalizacyjna FIELD VEST®

140.00 
Kamizelka sygnalizacyjna FIELD VEST  ® 

Wielu właścicieli / przewodników psów zadaje sobie pytanie, jak oznaczyć swoich czworonożnych towarzyszy polowania czy też codziennych spacerów w taki sposób, aby oni sami jak i inni mogli wyraźnie widzieć pozycję psa. Niestety nieszczęśliwy wypadek może się zdarzyć zawsze, samo życie więc lepiej zabezpieczyć naszego towarzysza jak najlepiej niż leczyć. To, co obecnie jest nieodzowne dla myśliwego na polowaniach zbiorowych – czyli odzież bądź dodatki w ostrzegawczym kolorze – może również przyczynić się do bezpieczeństwa psa: w postaci kamizelki sygnalizacyjnej lub obroży np. FIELD COLLAR